Onze medewerkers

Deskundige en betrokken medewerkers zijn u graag van dienst.

Herstel
drs. R.A. (Rein) van der Garde
Raad van bestuur
Orthopedagoog, GZ-psycholoog
ravandergarde@koc.nu
B. (Ben) Evink M SEN
Ambulant hulpverlener
Specialist gedrag, SOVA trainer
bevink@koc.nu
J.A. (Annelien) Siemerink MSc.
Onderwijsadviseur, Ambulant hulpverlener
Orthopedagoog, Intensieve Ambulante Gezinsbehandelaar (IAG)
asiemerink@koc.nu
J. (Janneke) van Maren
Ambulant hulpverlener
jvanmaren@koc.nu
A. (Hanneke) van der Zande-Slobbe
Ambulant hulpverlener
Pedagoog
avanderzande@koc.nu
G.H. (Ingrid) van der Meijden
Ambulant hulpverlener
ivandermeijden@koc.nu
J.A.(Janny) Haverhals-Langenberg
Ambulant hulpverlener
jahaverhals@koc.nu
M. (Maaike) de Wit-Boeder MSc.
Coördinator Ambulante hulpverlening
Orthopedagoog
mdewit@koc.nu
G. (Betty) van Vliet
Ambulant hulpverlener
gvanvliet@koc.nu
mr. L. (Laus) Vogelaar
Bestuurlijk-juridisch adviseur
Mediator
lvogelaar@vbso.nu
E. (Liesbeth) Weggeman-Markus
Ambulant hulpverlener
Pedagoog
lweggeman@koc.nu
G. (Gradith) Wessels
Administratief medewerker
gwessels@koc.nu
G.M. (Marijke) Stigter
Ambulant hulpverlener
Maatschappelijk werkende (MWD)
gmstigter@koc.nu
J. (Janneke) Snoeij-van Persie
Ambulant hulpverlener
jsnoeij@koc.nu
E.H. (Betsie) Scholtus
Medewerker cliëntadministratie
ehscholtus@koc.nu
mr. J.P.A. (Annelies) van der Ham-Bax
Bestuurlijk-juridisch adviseur
jpavanderham@vbso.nu
drs. K. (Krijnie) Schaap
Onderwijsadviseur
Orthopedagoog NVO-generalist, GZ-psycholoog
kschaap@koc.nu
G. (Gijs) van Leeuwen
Huishoudelijk medewerker
R. (Ria) van Leeuwen
Huishoudelijk medewerker
C.J. (Kees) Ruissen
Ambulant hulpverlener
cjruissen@koc.nu
M. (Marrie) Rozendaal-van den Bosch MSc.
Onderwijsadviseur
Orthopedagoog
mvandenbosch@koc.nu
A. (Adrie) van Rijswijk
Ambulant hulpverlener, (School)maatschappelijk Werker
Maatschappelijk werkende (MWD)
avanrijswijk@koc.nu
P.D. (Peter) Qualm
Ambulant hulpverlener, (School)maatschappelijk Werker
Mediator, Jobcoach, Maatschappelijk werkende (MWD)
pdqualm@koc.nu
J.C.L. (Johanneke) Otte MSc.
Onderwijsadviseur, Ambulant hulpverlener
Psycholoog NIP
jclotte@koc.nu
A.H. (Anna) van Middendorp
Administratief medewerker
avanmiddendorp@koc.nu
H. (Henri) van Lagen
Administrateur
hvanlagen@koc.nu
drs. J. (Joke) Krijgsman
Coördinator Ambulante hulpverlening, Onderwijsadviseur
GZ-psycholoog, Orthopedagoog NVO-generalist
jkrijgsman@koc.nu
T.T. (Teunette) van Koeveringe-Quist
Ambulant hulpverlener
Maatschappelijk werkende (MWD)
ttvankoeveringe@koc.nu
L.D. (Linda) van der Knijff
Ambulant hulpverlener
Pedagoog, Speltherapeut
ldvanderknijff@koc.nu
dr. L.D. (Leunis) van Klinken
Onderwijsadviseur
Orthopedagoog
ldvanklinken@koc.nu
C.D.M. (Ineke) Karens-van Mourik
Ambulant hulpverlener
Pedagoog
ikarens@koc.nu
K. (Korstiaan) Karels MSc.
Onderwijsadviseur
PCM-trainer
kkarels@koc.nu
A.G. (Ada) de Jong MSc.
Coördinator Ambulante hulpverlening, Onderwijsadviseur
GZ-psycholoog
agdejong@koc.nu
H.S. (Henriëtte) Jansen-de Kruif
Ambulant hulpverlener
Sociaal pedagogisch hulpverlener (SPH)
hsjansen@koc.nu
W.J. (Willemien) Huibers-van Laar MSc.
Onderwijsadviseur
wjhuibers@koc.nu
P. (Nelleke) Huibers
Managementassistente
nhuibers@koc.nu
D.L. (Dianne) van Hoeve-Dekker MSc.
Onderwijsadviseur
Orthopedagoog
dlvanhoeve@koc.nu
A.J. (Annette) den Hertog-van Hengel
Ambulant hulpverlener
Maatschappelijk werkende (MWD)
ajdenhertog@koc.nu
D. (Ike) Herrebout-Kieboom MSc.
Ambulant hulpverlener
Orthopedagoog
iherrebout@koc.nu
J. (Jochem) Groenewegen
Adviseur bestuur en directie
j.groenewegen@kliksafe.nl
J.E. (Elly) van Dijk MSc.
Coördinator Ambulante hulpverlening, Onderwijsadviseur
Psycholoog
jevandijk@koc.nu
J. (Jan) Eversdijk M SEN
Ambulant hulpverlener
Gedragsspecialist VO, Beeldcoach, SOVA trainer
jeversdijk@koc.nu
drs. A.L. (Agnita) van Gent-Smelt
Onderwijsadviseur, Ambulant hulpverlener
Orthopedagoog
alvangent@koc.nu
A.C. (Arina) van Ettekoven
Ambulant hulpverlener
Pedagoog
acvanettekoven@koc.nu
L.G. (Leon) Bolier MLE
Onderwijsadviseur
Ontwikkelingsgericht coach, Trainer Management Drives, Professioneel beoordelaar Schoolleidersregister PO
lgbolier@koc.nu
J.C. (Corine) van Doorn
Ambulant hulpverlener
Maatschappelijk werkende (MWD)
jcvandoorn@koc.nu
drs. J. (Mini) le Comte
Onderwijsadviseur
Pedagoog
jlecomte@koc.nu
J.L. (Jolena) Blok-Bunt
Ambulant hulpverlener
Pedagoog
jblok@koc.nu
A. (Annerie) Boon-van de Bruinhorst
Ambulant hulpverlener
aboon@koc.nu
J. (Jaco) van den Broek MSc.
Onderwijsadviseur
Orthopedagoog
jvandenbroek@koc.nu
G.J. (Jan) Bouw
Ambulant hulpverlener
Pedagoog, Jobcoach, EFT-basistherapeut
gjbouw@koc.nu
C.L. (Cora) van den Bergh
Ambulant hulpverlener
clvandenbergh@koc.nu
G.J. (Gertrude) van den Belt-van Woudenbergh
Ambulant hulpverlener
Sociaal pedagogisch hulpverlener (SPH), Aandachtsfunctionaris huiselijk geweld en kindermishandeling
gjvandenbelt@koc.nu
W.E. (Elize) van Bekkum-van Mourik
Boekhoudkundig en secretarieel medewerker
wevanbekkum@koc.nu
C.W. (Willemien) van Beek-Lokerse MSc.
Ambulant hulpverlener
Orthopedagoog
cwvanbeek@koc.nu
A. (Rianne) Alderliesten MSc.
Onderwijsadviseur
Orthopedagoog
aalderliesten@koc.nu

Samen sterk in opvoeding en onderwijs

Neem contact op